Школа увек радо дочека све своје бивше ђаке
Они, који су одавно изашли из школских клупа, највише се радују да поново посете Школу и седну у школске клупе…како би бар на час евоцирали најлепше младалачке успомене. Већ трећу годину за редом, у сарадњи са директорицом наше школе, ови дивни бивши ђаци, уприличе свој долазак из разних градова у своје Змајево и ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево како би се дружили и подсетили једни друге да ,,Oд колевке па до гроба најлепше је ђачко доба!“
На групној слици су „дечаци и девојчице“ из генерације рођених 1948.године,
Миша Зорић, Милан Бабић, Радојка Пилиповић, Бранка Ботић, Бранка Гајицки, Богољуб Буквић, Савица Гајицки, Душица Шашић, Радомир Марковић, Томица Ђоковић, Милка Грубиша, Шћепановић Драгица Шћепановић, Јулијана Гал, Васа Љ, Ратко Николовски, Милорад Ракчевић и Татјана Радојичић-директорица школе.
